Listopad 2008

3.díl komixu Kouzelná cesta

30. listopadu 2008 v 22:04 | arabek96 |  Kouzelná cesta
Chtěla jsem tenhle díl dát už dřív ale brácha sednul za komp :( Tak si ten díl aspoň můžete teď pořádně vychutnat :)
A postavy vypadají trošičku jinak. Ale žádný velký změny nee!
Klik na cč

Postoupily jsme so 2.kola!!

30. listopadu 2008 v 21:44 | arabek96 |  Blog
Je to povinný to dát na svůj blog:) Děkujeme že jste pro náš blog hlasovaly a byly by jsme rádi kdyby jste pro nás zase hlasovaly :)
Všem děkujem :)

Dotaz pro CS+menší actuall...

30. listopadu 2008 v 19:14 | arabek96
Tak prvně dotaz.
A hele já si myslim že asi tak 1.1.2009 uzavřem Spřátelování..aspoň na chvilku. Třeba na měsíc. Protože SB nám rostou faakt hodně. Tak jestli s tim souhlasíš. A nezapomeˇm, že odteďka už vnímáme jen spřátelování do rubriky Chcete spřátelit bo jak to je :D
A teď aktual:
•Navrhla jsem Kouzelnou cestu až asi do 14.dílu
•Pomstu X Lásku assi začnu pořádně psát až dodělám Nástrahy života
• Nástrahy života budou asi jen do 30.dílu!!
•Jdu přidat new SB
•Možná nafotim Kouzelnou cestu
•A taky nafotim fotku do jedný soutěže

Jdu mazat a znova stahovat xD

30. listopadu 2008 v 12:12 | CoolSimolenka |  Caw
Hoj.
Tak, zjistila jsem, že v složce Downloads se nachází přez 1000 souborů..ehm xD No takže jsem si řekla že to všechno vyhodím do na ploše připravenýho koše. xD xD
Nooo a pak si stáhnu downy, který potřebuju do komiksů a seriálů a pa ještě něco co se mi bude líbit ;)

Takže to je vše a papapa :)

Waše CS

CS tvořila a dotaz pro arabka96

29. listopadu 2008 v 13:07 | CoolSimolenka |  Caw

Hojda. Tak jsem se dneska nudila. Joo to už jsme vlastně psala. No tak jsem se nudila po výrobě dessu pro vás ( viz minulý článek :) ) aaa.... stvořila jsem designík pro tento blog. Sice tenhle co tu jej je tu jenom krátko, ale chtěla jsem otestovat PF studio co jsem si stáhla před pár dnama .... no nebuu ho hned měnit, třebe by chtěl teď udělat design blogu arabek :) Takže se ještě doluvíme, třeba na icqu a uvidíme. Když už by jsme sem dali tenhle, tak by tu byl asi do Vánoc ( teda já bych ho tu nechala ) a pak by jsme sem dali Vánoční, kterej by jeden z nás vyrobil :) To z toho plyne, že tu bude nějaký dess teď, a pak až další o Vánocích a až asi do Novýho roku, jenže všechno to ještě musím probrat s arabkem96, přece jenom je to taky ( a především) její blog :)
Takže pokud se chcete kuknout na ten můj výtvor koukněte

SEM

A ještě mám na arabka jeden dotaz..chtěla s náma spřátelit KačíQ( Web )
tak jsme s ejenom chtěla zeptat, jestli s ní spřátelíme?? :) Napiš do komentů, nebo jestli budu na icqu..:)

Papa CS

5. design npro vás

29. listopadu 2008 v 11:12 | CoolSimolenka |  Designy pro vás
Hojda. Tak jsem se dneska nudila, páč máma s bráchou jsou ve městě ( mamka si šla kupovat lodičky na ples a brácha jel s ní..mě se nechtělo xD ) tak jsem stvořila designík :) Snad se vám bude líbot, mno..je dělanej v Photo Filtre Studiu 9 , ( ehm :) díky arabku96 že jsi sem dal download a key :) ) aaa....mno myslím že se celkem povedl...

Tady je náhled:

Je to o5 zmenšený, pravá velikost je 800x550 pix. :) No a tady se na něj můžete čučnout:CLICK

Nooo a jestli ho chcete tak tam na tom odkaze máte všechny věci co potřebuje takže snad to zvládnete, pokud ne tak mi napšte sem a nebo na mail karkulka.kika@seznam.cz a já vám poradím bo vám ho tam nastavím ( nebojte!!! hesa nekradu!!)

I hate England - 3. díl

28. listopadu 2008 v 21:45 | CoolSimolenka

Hojec. Tak je tu slibovaný 3. dílek ;) Sorráč že je extra krátkej, to by potom v jednom komiksu byli starý verze simů i nový verze, a to by bylo divný, ne? Takže ve čtvrtém díle už uvidíte ty "nové" simy :)

Nová image postav!

28. listopadu 2008 v 21:27 | CoolSimolenka

Stáhla jsem new downy, a tak jsem trochu předělala rodinu z komiksu I hate England :) Snad se vám "nové" postavy" budou líbit ;)

↑ Takhle bude vypadat hlavní hrdinka - Emma. Změnila účes a oblečení. Mě se líbí víc než tam "předchozí Emma" :)

Úvod komixu Pomsta X Láska

28. listopadu 2008 v 17:36 | arabek96
Ahoj! Já jsem Kelly Jacksonová. Promiňte za ten výraz :D Asi si říkáte co se mi stalo na tváři..No udělala mi to jedna holka a to jen že jsem flirtovala s nejhezčim klukem ze školy...Kr*va.Jinak je mi 15. Asi půjdu na návrhářku. Stejně je konec školnho roku až za..Tyjo vlastně už za 3 měsíce! Budu si muset máknout...Ale teď moje rodiina..
To je moje mamka. Jsme docela bohatý..No co ještě o mamce říct..Je jí 40. A nepracuje. Vlastně ani nevím proč.
And this is my father. Ježiiš promiňte. Někdy mám takový výpadky, že mluvím anglicky. Víte já se anglicky učim už od tří let. Můj taťka je taková směěs angličana a čecha. Vlastně zapomněla jsem říct že bydlíme v Hradci Královém ale mamka s taťkou se chtějí přestěhovat do NY a já taky. Rozhodli jsme se, že se přestěhujeme na konci školního roku.
Tohle je největší BARBIE ze školy. Všichni kluci jí žerou. Prostě děs! Jmenuje se Kitty Queitlesová. Je o půl roku starší než já a udělala mi ten škrábanec. Nevim co o ní říct, asi jen že jen za půl roku svojí zletilosti spala asi s každym klukem z naší třídy. Jen ne s Jerrym. Taky se na ní podívejte. Oblíká se jako šlapka. A žije jenom s mámou. Prej je její matka hrozná. Kažý se jí prej lekne. Já jsem jí ještě neviděla takže nevim...
A to je on. Jerry Oldman. Žije jen s taťkou a já ho absolutně zbožňuju. Ale to asi každá holka. Hraje football on sorry zase ty výpadky. Děje se mi to každej den.
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Jako každý den jsem šla do školy. Kromě víkendů :) Vešla jsem do třídy a tam!!!!!!!
POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ
Kdo? Nebo co? se tam děje/stalo?
Tak to byl takovej úvod a návnada, aby jste si přečetli 1.díl :)
Jiank mám teď na starost 3komixy takže bych se pokusila každej týden od každýho komixu přidat 1 díl :)

Mega výtlem u smrtící lampy:D

28. listopadu 2008 v 17:03 | arabek96
Takže jako jsem šla dělat rodinu a fotit ten úvod novýho komiksáku. A předtim jsem si stáhla už tu smrtící lampu. Tak sem zapla simsi a udělala jsem tu rodinu a nastěhovala jsem jí na parcelu. A hledala sem tu lampu a pak jsem j našla a ukončila jsem pauzu. Ještě předtim jsem hlavní hrdinku postavila na jendoho sima a tak simka z něho spadla :D a zmizela :D A tak jsem ukončila pauzu a najednou všichni dostávali elektrošoky :D A všichni se elektrizovali až z toho ta lampa začala hořet :D a to už byli všichni černý a všichni byli kolem tý lampy a křičeli :D A já se nemohla udržet na židli :D a musela jsem vám to vyblejsknout :D A tady už máte foto:(ještě že sem to neuložila jinak bych měla po komixu :D)
PS: Všimněte si těch vlasů:D
A zachviličku tu už bude úvod :D