Prosinec 2009

Nová skupina!

31. prosince 2009 v 17:07 | SIMS team |  Blog
Teď jsme se už i my přidali ke "facebookačům" a založili vlastní skupinu tohoto blogu. Vedu ji já, Rue. Jestliže tento blog navštěvujete často, máte ho rádi a také máte profil facebook byla bych ráda, kdybyste se k nám "přidali" ;).

Cawai - znovu

31. prosince 2009 v 16:07 | SIMS team(Mrs.Cawíí^^) |  Caw

Nechci aby to vypadalo jako reklama...ale je to reklama xD
Porstě obnovuju svůj osobní blog cawai.blog.cz, kdo chce koukěnete se.

Šťastný Nový rok!

31. prosince 2009 v 11:56 | SIMS team |  Blog
Tak máme to tady. Dneska je Silvestr a zítra Nový rok.(Toho, že je ten obrázek z Číny a tam mají nový rok až v únoru, si nevšímejte :D)Přeji vám noho úspěchu, jedniček a štěstí :). Jinak také doufám, že budete nadále navštěvovat náš blog a že vy budete psát komentáře ke článkům.
Šťastný Nový rok!
Přeje SIMS team

Přemýšlím...Co by jste tady chtěli? :)

30. prosince 2009 v 8:58 | SIMS team |  Blog
Heeh :D Moje stará fotka,hledala jsem nějaký foto k článku a hele co sem objevila :D Moje první zkušenosti s PS... :D No.. nic. Tohle jsem nechtěla.

A varuju !! Tímhle si nestěžuju že tady nic není nebo tak. Protože o Vánocích se všichni snažily a za to ji moc děkuju :)

Tak přemýšlím, přemýšlím co dat na blog. Komiks nemám nafocenej. A podívejte se..
Downy? Ne.. downů je všude až moc, a ať je mají blogy který chcou (od těch já nejradši stahuju xD) :) Možná kdybych zahledala, ale to se mi nechce.. prostě downy NE
Soutěž? Teď na Vánoce tady bylo několik bleskovek, minisoutěží, soutěží.. a kdyby soutěž, měli by jste nějaký originální návrh, ale neměli třeba blog o sims nebo blog vůbec? Napište!

A dál... ?? Co by jste tady chtěli aby Vás to bavilo? Napište svoje tipy do komentářů a třeba si inspirujeme :) Všem co napíšou moc moc moc děkuju :)

Další strana do časopisu

28. prosince 2009 v 14:13 | SIMS team(Rue,správce klubu)
Pět dnů jsme tady nebyla, klub bude opět zprovozněn ;). Jinak bych členy klubu uozornila, že můžou své příspěvky(povídky nebo jakýkoli jiný příspěvek)posílat do časopisu na e-mail klub-sims@seznam.cz. A všchny(i ty co v lubu nejsou) bych upozornila, že nám můžete něco vzázat nebo napsat nějáké vylepšení či novou rubriku nebo prostě jen vyjádření taktéž na klub-sims@seznam.cz-.A teď už časopis ;).

3x jupííí :D

25. prosince 2009 v 11:32 | SIMS team (Beautyna)
Mám TS3 Cestovní horečka. Vůbec jsem se o ni nezmiňovala :D No, prostě mlask :-* :D

Dííky Ježíšku ^^ To sem si snad ani nezasloužila :D

25. prosince 2009 v 10:08 | SIMS team(Mrs.Cawíí^^) |  Caw
Tyy voe já upe čumim! No fakt jako ještě teď se divím, jak sem mohla dostat tolik dárků :-O Nebo spíš tak drahý dárky!! Upe sem nejvíc nadšená! Takžee se samozřejmě musím pochlubit ^^
No.. dostala jsem new mobil :) Měla jsem Nokiu 6300 [click] , a jako byla jsem s ní spokojená jenomže nebyla moje :D Byla taťkova služební, ptž on dostal novej mobil (služební) a na tenhle nějak zapomněli, tak jsem ho dostala jáá :D No ale teď si vzpoměli a já sem ho musela vracet a měla sem starej černobílej siemens :D No a teď rozbaluju dárky že.. no tak podprda xD, tričko, voňavka..teĎ otevřu krabičku.. vbc mě nenapadlo že by to mohl byt mobil a hele - Nokia 5530 Xpress Music!! :-O
Dotyková.. upe nejvíc sem čuměla a asi půl minuty jsem zírala na krabičku a pak začala nehorázně pištět :D Prostě upe úúúžasná. Já sem sice dotykáč nechtěla, ale upe nejvíc mě to na něm baví :D Úúplně sem si ho zamilovala :D
↑Ten černo červenej... ,máááám♥♥♥

A dál? Dostala jsem kráásnou zimní bundu, na board a na lyže.. to mě připomíná dostala jsem nový lyže.. další dárek co jsem upe čuměla :-O Kráásný, takový bílo fialováý, nenašla jsem obrázek, ale až je vyfotím (new mobilem :D) Tak je sem určo dám. Aji tu bundu :)

No prostě.. upe nehorázně sem překvapená, o té bundě jsem věděla, a pak sem myslela že dostanu pár maličkostí ale toto? Uuuh, vbc sem nečekala!!!
Díík Ježíšku.. ne.. dobře.. mami♥ tati♥ babi♥ druhá babixD♥dědo♥druhej dědo xD♥ .. :-* Žeru váás..

A co vy? Pochlubte se, co jste dostali, pls :)
Caw.

Secret::10. část - Štědrý den

24. prosince 2009 v 18:40 | SIMS team (Beautyna) |  Secret
Délka dílu:
Napětí:
Kdy bude další díl?: nevím, nemám nafoceno ;)

Vánoční balíček od Caw do TS3

24. prosince 2009 v 16:00 | SIMS team(Mrs.Cawíí^^) |  DOWNLOADS: Naše balíčky
Ahojky :) Jak si užíváte Štědrýho dne? Jste natěšení..? :) A v kolik k Vám vlastně "přijde Ježíšek"? :) Takže.. v 13:00 tady byl Vánoční balíček do The Sims 2, ale nějací lidi mají jenom TS3 ,že...tak pro ně tady mám balíček do trojky :) Snad si ho třeba někdo stáhne :D I když ne...aspoň budu mít dobrej pocit z toho, že jsem sem něco dala :D
Ještě připomínám - downy nejsou mojí tvorby - jsou z MTS a zabalený do .rar souboru :)
a pokud to nejde skus to tady - STAHUJ // sim-sims.blog.cz

Tématická soutěž 1 - Štědrý den

24. prosince 2009 v 15:00 | SIMS team(Gobyna xD)
O co jde?
Vytvoříte cokoliv, co se týká tématu - vyfotíte fotku, nakreslíte obrázek, vyfotíte fotku v sims, vytvoříte video, minkomix, nebo cokoliv jiného a pošlete to na email p.sycho.pat@seznam.cz
POZOR! Vytvoříte, NESTÁHNETE!!

Téma: Štědrý den

Ceny: podle kvality výrobku (např. video se cení více než fotka)

Všechny výtvory zveřejníl někdo po čtvrtém lednu (ceny odešlu také někdy po 4.lednu)