Leden 2010

"Umělecké" fotky (moje první) xDD

31. ledna 2010 v 19:46 | sim-sims ™ (Beautyna)


Beautynka se pokusila o "umělecké" fotky :D

Hlášky z temnot vs. Secret

31. ledna 2010 v 10:35 | sim-sims ™ (Beautyna)
Ahoj, napadla mě jedna věc! Co takhle udělat anketu, "Hlášky z temnot vs. Secret". Hmm, aspoň se rozhodne jaký z komiksů tu bude po první řadě Secret. Když vyhrajou Hlášky z temnot, i tak bude v komiksu Callie ze Secretu a když vyhrajou Hlášky z temnot, tak zase Claire bude i tak v komiksu Secret. Mám totiž skvělej plán :P Tak hlasujte!
___________________________________________________

Hlášky z temnot a nebo Secret?


Callie z komiksu Secret

30. ledna 2010 v 13:11 | sim-sims ™ (Beautyna)
Dlouho jsem nic nepřidala, tak aspoň přidám nějáký upravený fotky Callie. No, upravený.. Upravila jsem barvu fotek :)

Um. foto - "She´s vampire!"

29. ledna 2010 v 21:24 | sim-sims ™ (Mrs.Caw) |  Grafika- umělecké a upravené fotky
Ahojky.
Dneska jsem se docela nudila tak jsem zapla photoshop. Protože jsem na jenom blogu objevila úplně skvělej způsob úpravy fotek a protože se mi zrovna nechtělo zapínat sims pracovala jsem s fotkou co už mám v compu dýl a je na ní simka kterou mimo jiné můžete vidět na designu ^^
No, tak trošku jsem jí předělala :D Jestli chcete koukněte do celýho článku;)


Co říká? - 0.4

29. ledna 2010 v 10:59 | sim-sims ™ ( ~Anell)
Tak, momentálně jsem si musela odinstalovat Sims, ale zítra si ho zase nainstaluju :D. Tak sem dávám nějakou soutěž. Je mimo klubová, tak že se do ní může hlásit každý... Kdyby někdo nevěděl: do komentářů napíšete co nejvtipnější nebo nejvýstižnější text. Odměna bude asi společný diplom (pro nejlepší 3). A první dostane tří denní reklamu na našem blogu.

PS.: obrázek je z flicru !!!

Hodnocení sims-2-site.blog.cz

27. ledna 2010 v 13:01 | sim-sims ™ (Rue)
Odměna za Cestovní horečku. Hodnocení ale bude hodně kritické...ale aspoń itoho dost řekne o tvém blogu :). Beru ohled na to, že jsi náš spřátelený blog, ale z pohledu toho, že se nám tvůj blog líbí a proto jsme s ním spřátelili. Což neznamená, že se nějaká ta chybička nenajde :D. ale i tak se to snažím převážně brát z pohledu náhodného návštěvníka ;).
Hodnocení je v rámci cen za soutěž o ceny Cestovní horečka
Design 8/10 - Začneme tím, co na blogu upoutá ještě před přečtením článků - design. Líbí se mi, možná je až zbytečně temný a jednobarevný (zkusila bych tu fialovou ve více odstínech), ale celkově působí pěkně. Škoda, že obrázek v záhlaví není tvůj, ale je alespoň dobře zakomponovaný do celého vzhledu. A to matné sluníčko mi připomíná slunce právě v zimě, i když to určitě záměr nebyl ;).Menu je prostě menu. Není na nic pokažené, ale ani není nijak zajímavé. Líbí se mi zápatí, je to dobře ukončené tím, odkdy blog existuje až po dobu současného designu. Dobře to ukončuje stránku :).
Články 7/10 - Tady to trochu pokulhává. Na jednu stranu je dobré, že tam máš i vlastní povídku - Child of Prodigy, ale nevím jestli je vhodné vynahrazovat svoji současnou neaktivnost tím, že tam tzv. "hodíš download". Také se mi líbí, tvoje simky vlastní tvorby, mohla by jsi zkusit takových vyrobit více, ať nejsou jen downloady cizí :). Upřímně mě komiks Osudové setkání moc nezaujal, možná by to chtělo vymyslet lepší děj a nebo rovnou začít s novým.
Aktivnost 5/10 - Tady to plně chápu nevadí mi to. Dala jsme za ní sice málo bodů, ale neboj ono se ti to někde přičte ;) (a někde zase ubere...:P :D). Myslím, že chápeš jak to s tou aktivností myslím. Ono v přepočtu máš za leden dvakrát víc než my, ale my zase nedáváme downloady, moc (dáváme totiž jiný blbosti xD).
Celkový dojem 9/10 - Když si to všechno sečtu (nejsem žádný matematik :D) vychází mi super blog. První dojem je dobrý, jde vidět že to není ani takový ten "fAkT cHoOl bLoGhÍSeqq" ale zároveň se nesnažíš být ta, co se snaží být autorská, až je to trapné. Jsi prostě normální a milá blogerka a to na jakémkoli blogu potěší :).
Autor/ka 10/10 - I autor blogu by měl být k návštěvníkům vstřícný a zároveň příjemný. Tady si myslím, že k tomu není co dodat - snad jen, že to splňuješ doopravdy na 100% :).

Celkové hodnocení 39/50 - S tímhle bohužel nic neudělám...hodnocení ošidit nemůžu, vychází mi to, co mi vychází. Každopádně ber to tak, že jsem ti prostě zbytečně moc bodů strhla za tu aktivnost ;).

2++++++++++

P.S.Já si ty pluska prostě nemohla odpustit :D

Nový komiks - Why me?

25. ledna 2010 v 21:05 | sim-sims ™ (Baty & Cawííí) |  Why me ?
Baty: Čauky :) Ode mě tu nebyl žádný komix a to proto, že mi nejde sims. K vánocům jsem měla dostat od Goby přepálený the sims 3, ale ona pak to cédo nenašla xD. No a tak jsem se domluvila s Caw, že mudeme mít společnej komix ^^ a ona to schválila! Ona bude fotit, já psát. Když jsem uviděla úvodní fotku, moje reakce byla takováhle: "Jééééééé :D" Co dodat? Asi jen, o čem komix bude....název napovídá... "Proč já?" a z toho je trošku poznat, že se jendá o jakési "drámo". Jde tam hlavně o holku, co si do ted žila uplně bezvadně, ale pak přišli 3 velké rány. A tak její krásný život skončil. Brzy tu čekejte takovou osnovu, kde budou napsány názvy dílů. Komix bude docený v TS2.

Caw: Takže...nechci Vám prozrazovat děj, vlastně úplně docela do detailů newím xD No.. a všechno co byste měli vědět Vám napsala Baty :) Takže, jenom k té úvodní fotce - hlavní postava, jak jste si mohli možná domyslet je ta červenovlasá holka :D Co sou ostatní si můžete typnout v komentech ale dozvíte se to až v komiksu :P :D No snad se Vám úv. fotka líbí já jsem docela spokojená, ale tak jako jsou lepší že... no nic :D Já budu jenom fotit a Baty má na starosti psaní a děj ...:) Tak...asi všechno ..:)

Spozdravem Baty a Caw :-)

Omluva

25. ledna 2010 v 13:45 | sim-sims ™ (Rue) |  Rue

Fakt se moc omlouvám, já se na to prostě...vy*rala :(. Měla jsem udělat překvapení pro Lowisku a Elli. Když já na to včera úplně zapomněla, protože jsem si četla Zlatý kompas...budu se to snažit co nejdříve napravit, prostě to sem musím dát do středy!

100 otázek na Caw :D

24. ledna 2010 v 20:26 | sim-sims ™ (Caw) |  Caw
+ vítám tady new webmiss :)
+ trochu sem se opičila s těma 100 otázkama xD
+jestli jsem vám podezřele povědomá tak to určitě nejsem já koho myslíte xD

1. Tvoje jméno: Kikinka :D
2. Přezdívky: Na netu Caw, v reále Malinká, Pinďa xD, Kikoušek...
3. Narozeniny: 18.6.
4. Místo narození: Olomouc
5. Znak zvěrokruhu: Blíženec
6. Pohlaví: hádej :P :D
7. Třída: 7.A
8. Škola: tak to vám neřeknu xD
9. Funkce: kde? Tak třeba tady - grafička :)
10. Město: Uncl
11. Celé nick jméno: Mrs.Cawí^^ ale používám většinou jen Caw :)
12. Barva vlasů: No svoje mám hnědý, ale mám už odrůstající melír (blond)
13. Délka vlasů: po ramena
14. Barva Očí: modrý
15. Hlavní rys: newim :D Sem malá :D
16. Výška: 153 :D Njn, co už :D
17. Nej kámoši: Terezka,Nikolka,Daneček,Ewička,Nikolka :)
18. Brýle: nenosím,možná tak muchy tse-tse v létě xD
19. Piercing: ne,díky
20. Tetování: ne dík xD
21. Pravák nebo levák: Levák

Miss.[Camie] - New Webmasterka

24. ledna 2010 v 19:48 | Sim-Sims™-Miss[Camie]
(Http://www.Sim-sims.blog.cz)" alt="Oddělovač - Duha" class="center"]
(Http://www.Sim-sims.blog.cz)" alt="©Miss[Camie] (Http://www.Sim-sims.blog.cz)" class="center"]
Jméno: Geislerová Veronika
Přezdívka: Miss.[Camie], WherýseK:)*(: nebo yen Verča..
Datum narození: 3. 7. 1997
Znamení:
Rak
Bydliště:
Police n. Met.
Barva vlasů:
Tmavě hnědá
Barva očí:
Zelená
Lidé: ClicK