Listopad 2010

Porota - Výběr

28. listopadu 2010 v 11:24 | sim-sims ™ (Rousie)
Rousie 5
Čauky!

Takže nejdřív vám chci poděkovat, že jste se aspoň někdo ozvali a chcete se stát porotci. Moc mě to potěšilo =).

A teď kdo bude v té porotě... Z adminek se ozvaly pouze Eipy a Baty, tudíž tyto dvě se mnou budou porotkyněmi. Pokud by se nějaká adminka chtěla dodatečně přidat, stále se může ozvat ;).

A k návštěvníkům... Dlouho jsem se rozmýšlela, koho že mám vybrat a podle čeho. Nakonec jsem si napsala jména návštěvníků na papírek a vylosovala dvě jména. Takže do poroty z řad návštěvníku se přidávají Skříteček2 a Rimel! Oběma moc gratuluji! Ozvu se na vaše blogy, aby jste to věděli =).

Soutěž bych chtěla na blogu zveřejnit asi příští týden o víkendu! Funkci poroty a jejich způsob výběru vysvětlím až při soutěži.

Takže se zatím mějte pěkně a těšte se na soutěž!
Rousie

K soutěžím - Porota

18. listopadu 2010 v 14:00 | sim-sims ™ (Rousie)
Rousie 4
Ahojky všichni!

Takže za prvé se moc omlouvám, že jsem se tady nijak neozvala, ale bohužel jsem toho měla moc do školy. To víte, blíží se čtvrtletí a proto učitelé honí známky, tudíž stále píšeme písemky. A já jsem potřebovala mít známky dobré, tudíž jsem se musela učit a z toho důvodu jsem neměla čas sem nic přidat. A taky jsem neměla co no... Ale už brzy chci zde na blogu uskutečnit soutěž, jejíž zadání vám zatím neprozradím. Ale potřebuji od vás něco...

No a za druhé k těm soutěžím. Já jsem rozhodnutá, že o vítězích nechám hlasovat vás návštěvníky. Avšak, aby to bylo spravedlivé a nevyhrál nakonec někdo, kdo má hodně ochotných návštěvníku na své blogu, chci zavést porotu! V té porotě bych určitě seděla já a další adminky tohoto blogu, pokud tedy budou chtít. A pokud ano, nechť se mi ozvou do komentářů. Ale také chci, aby do poroty šel někdo z vás návštěvníků! Ještě nevím kdo, chci někoho najít a hlavně kvůli tomuto píšu tento článek. Tudíž pokud má někdo zájem, dělat porotce v našich soutěžích (možná bude moci vybraný dělat porotce při každé soutěži, možná to budeme měnit), nechť se dotyčný ozve do komentářů. Ať napíše alespoň svůj blog, či email a já se ozvu. Chtěla bych vybrat tak jednoho nebo dva návštěvníky, kteří budou zasedat v porotě. Doufám, že vám to tak poté přijde více spravedlivé. Předem děkuji všem ochotným osobám, které se přihlásí. No, a pokud se nakonec nikdo nepřihlásí, holt budeme dělat porotu jen my adminky.

To je ode mě prozatím vše. Jakmile bude vybraná porota, čekejte zde novou soutěž, která se vám snad bude líbit =).

Mějte se. Rousie

Něco o mě

6. listopadu 2010 v 17:49 | sim-sims ™ (Rousie)
Rousie3
Zdravím všechny návštěvníky tohoto blogu!

No, jelikož se zatím nic neděje, žádnou soutěž ještě zadávat nechci, ale zase nechci, aby se na blogu nic nedělo, rozhodla jsem se, že vám sem hodím nějaké info o sobě. Prostě pár věci, které by jste o mě mohli vědět. Třeba co mě jinak baví a tak. Všechny ty informace budou v celém článku. Pokud budete chtít vědět něco navíc, klidně se ptejte =).

A mám takovou menší poznámku k návštěvníkům... Vás sem chodí tolik, asi sto za den, a jenom jeden člověk je schopný napsat, co by se mu tady líbilo? Není to nějak málo? Jako já to nemyslím nějak ve zlým, ale aby jste si pak nestěžovali, že se vám tu to a ono nelíbí ^^.


Pokud o mě chceš něco vědět, klikni na c.č.Pro návštěvníky

4. listopadu 2010 v 20:51 | sim-sims ™ (Rousie)
Rousie2
Opět vás zdravím!

Jak už víte z předchozího článku, jsem tu jako nový originalista. No a jelikož jsem nová, ráda bych se trochu lépe seznámila s vámi, s návštěvníky tohoto blogu! A jelikož mám na starost vymýšlet soutěže a jiné originální věcičky, strašně moc by mě zajímalo, co by jste vy, návštěvníci, chtěli tady na blogu? Máte nějaké speciální přání? Něco, čeho by jste tady chtěli víc?
Prosím, napište do komentářů svá přání. Já si je všechny pozorně pročtu a zkusím se vymyslet něco, díky čemu bychom je mohli splnit. Pokud své přání napíšete, moc nám tím pomůžete a nejen nám, ale i vám, jelikož pak budete tady na blogu mít věci, které chcete a to vás snad potěší ^^.
No, to je ode mě prozatím vše. Takže, pište, pište, ať vím, co tu chcete =).

Vaše Rousie

P.S. - Tyhle boží obrázky jsou z flickr.com a jejich autorkou je Venena =).

Nováček - Originalista

4. listopadu 2010 v 16:35 | sim-sims ™ (Rousie)
Rousie
Ahojky lidičky!

Takže... Jak vám už název článku napoví, já jsem nováček a mojí funkcí bude originalista. Tudíž budu vymýšlet různé soutěže a tak ^^. No, pár nápadů už mám, takže až se nějak domluvím s ostatními, určitě je budu tady na blogu prezentovat a doufám, že se vám budou líbit =).
K mé aktivitě... Budu se snažit být aktivní pokud možno co nejvíc, avšak spíše ode mě čekejte příspěvky o víkendech.
A nějaké podrobnější info o mě se tu někdy objeví, ale ještě nevím kdy =).

Takže se zatím mějte hezky.
Vaše nová originalistka Rousie.

Vedoucí Sims klubu-Elli

2. listopadu 2010 v 19:33 | sim-sims ™ (Elli)
                                             
     
sim-sims
Ahoj:) Jsem nová vecoucí sims klubu,což jste asi pochopili z nadpisu :)
Bdu aktivní hlavně o víkendech,ale budu se samozřejmě snažit chodit sem iv týdnu,aby byl klub co nejaktivnější.
Možná,ale opravdu jenom možná mě znáte z blogu sims3-graphic,ale to asi pochybuji :D
Teď vám řeknu něco o sobě,abyste přibližně věděli,kdo sedí na druhé straně vašeho monitoru :)
Takže mám blond vlasy a modré oči :D.Na začátku prosince mi bude dvanáct,zatím je mi jedenáct. Jsem docela soutěživá,ale umím prohrávat.Můj nejoblíbenější předmět ve škole je tělocvik :)

Doufám,že jsem toho napsala dost,pokud byste se mě chtěi na něco zeptat,odpovím :)