Prosinec 2010

Nový design "Silvestrovský"

31. prosince 2010 v 17:47 | sim-sims ™ (Ebi) |  Blog

Zdravím,
udělala jsem na rychlo "Silvestrovský" design. Já vím ty barvy se vůbec na oslavení nového roku nehodí, ale mě to došlo až potom. seděla jsem si na vedení, ehm Ale to už jsme zase někde jinde.
Mně stačí už jen jedno a to popřát vám za celý Sim-sims™ (team - nevím jestli to správné slovo, lépe řečeno polorozpadlý) šťastný nový rok 2011, ať se vám vše vydaří co nejlépe!

Pro Rousie: snad ti nevadí, že jsem nastavila ten design bez tebe, ale chtěla jsem už mít ten design z krku. snad se ti líbí.

Ebi za celý Sim-sims™

Trapná chvilka..

30. prosince 2010 v 18:37 | sim-sims ™ (Ebi)
Já vím.. je mi to strašně trapné, jak dlouho jsem tu nebyla. Vůbec si nevzpomínám kdy jsem tu byla naposledy se vůbec na blog kouknout, možná tak v říjnu. Možná si teď budete řikat, že jsem se nejspíš zbláznila, ale chci se sem vrátit. Doufám, že to tu někdo vůbec čte. Blog s prominutím pěkně upadá. ..jasně, nadávám tu na blogmasterky a sama nic neudělám, nechápu se.. Proto tu to chci trošku "rozjet" i když znáte mě! Nemůžu nic slibovat. Ráda bych udělala nový komiks, ale chtěla bych i tak trošku pokračovat s Láskou z podsvětí. Měla jsem vymyšlenej dokonalej děj, ech, proč jsem vlastně přestala přidávat?

Sim-Sims ™

The Sims Momentka - přihláška

5. prosince 2010 v 14:16 | sim-sims ™ (Rousie)
4
Ano! Je to tu! Mám tu pro vás novou soutěž! Jmenuje se The Sims Momentka a pokud se chcete dozvědět víc, klikněte na celý článek!


Dodatek : Smazala jsem všechny komentáře, ve kterých nebyla přihláška. Nadále se můžete do komentářů ptát, já vám odpovím, avšak po nějaké době ty komentáře smažu, aby to bylo přehlednější a já lépe věděla kdo se přihlásil =).