Listopad 2011

Chceš zviditelnit svou literární tvorbu?

14. listopadu 2011 v 21:18 | sim-sims ™
Před pár dny byl na internetu spuštěn projekt "Literární klub". Jeho cílem je sjednotit většinu amatérských pisálků, kteří by chtěli najít nové věrné čtenáře, porovnat svou tvorbu s ostatními, zasoutěžit si v literární oblasti, nebo si jen popovídat a najít nové přátele.


Proč tohle zveřejňuji na blogu zaměřeném na The Sims?
Mnoho z vás, kteří vlastníte blog o The Sims, se věnujete i jiné tvorbě. Například psaní komixů je vlastně vytváření příěhy s obrázky. Pár jedinců by určitě mělo zájem se více zviditelnit. Další skupinou z vás jsou ti, kteří si píši tzv. Osobní blog, na který občas také něco napíšou. A pak jsou tu ti, kteří mají blog pouze pro svou literární, či jinou uměleckou tvorbu a jenom náhodou na sim-sims narazili.

Pokud se staneš členem Literárního klubu, čeká na tebe spousta soutěží, můžeš zveřejňovat svou tvorbu a zapojit se do chodu klubu. Myslím si, že až se klub rozroste, stane se z nás pohodová skupina lidí se stejným zájmem a nadšením.


Do základny Literárního klubu se dostaneš jednoduše kliknutím na jednu z ikonek.

Pokud tě i přesto nápad nezaujal, byli bychom moc rádi, kdyby jsi na svůj blog umístil/a ikonku klubu a pomohla mu pomalu, ale jistě růst :)

S pozdravem, sim-sims


Co se týče tohoto blogu, k Vánocům mám slábený notebook, takže začnu psát komix..:)