Listopad 2012

The Sims 3 : Monte Vista

21. listopadu 2012 v 20:12 | © Sim-Sims team - Tomáš |  The Sims 3 : Obrázky
Zdravím všechny. Mam pro vás skvělou zprávu. Dnes na internet unikla informace že bude nové město do naší hry. Dokonce už se ví i název města který bude ''MONTE VISTA'' Městečko bude ve stylu Italského městečka. A už máme i první náhled na toto městečko. Po internetu koluje zpráva že toto městečko je děláno podle města z filmu Twilight New Moon (Volltera)! No posud'te to sami. Zde také vidíte polský obal pro krabicovou verzi.

Vychází ve Store již 6. prosince 2012

V krabicové verzi v roce 2013.


The Sims 3 : Roční Období - Videa

14. listopadu 2012 v 23:06 | © Sim-Sims team - Tomáš |  The Sims 3 : Roční Období
Přináším informace o dodatku The Sims 3 Roční Období. Máme to nový trailer a dokonce v celém článku najdete i prvním Gameplay. Oficiálně tento dodatek vychazí až zítra 15.11.2012 ale lidi co jsi ho obědnali na x-zone, tak už mužou pařit dnes. No nic, užíjte si videa a dál sledujte náš web.


GREATSIMS MAGAZÍN ?

10. listopadu 2012 v 17:30 | © Sim-Sims team - Tomáš |  Novinky
Dobrý a přijemný podvečer. Dneska na vás mam dotaz zda chcete aby na našem blogu vycházel náš vlastní magazín ?! Jeho součástí by jse mohl stát každý z vás. Každý měsíc by vycházelo jedno číslo plné informací,obrázků,návodů, a dalších užitečných a zajímavích věcí. Prosím odpovězte v anketě, a váše názory a nápady na nové rubriky napište do komentářů.

AKTUALIZACE : SIMS DELUXE MAGAZÍN NA NAŠEM WEBU BUDE VYCHÁZET !

Náš magazín bude jen takové zpestření obsahu webu. Nebude to magazín jako takový.


The Sims 3 : Fashion GAGA

6. listopadu 2012 v 17:41 | © Sim-Sims team - Tomáš

Zdravím a přeji krásný podzimní večer. Dneska vám přináším mini datadisk do vaší hry. Tento datadisk je zaměřen na americkou zpěvačku LADY GAGA. Najdete tam všechny obleky co měla na různých společenských akcích. A není to první ani poslední datadisk co vám náš web přinese. Mužete se těšit na další zajímavé datadisky. Stahhovat mužete v celém článku.


The Sims 3 - Roční Období

4. listopadu 2012 v 19:08 | © Sim-Sims team - Tomáš
Jak všichni dobře víte už 15.listopadu vychází nový dodatek Roční Období. A já vám přináším obrovskou válku obrázků přímo ze hry. Obrázky i recenzi nafotil a napsal SIMS DELUXE MAGAZIN který na našem blogu bude taky vycházet. No nic nebudu zbytečně řečnit a tady jsou obrázky + Recenze hry.

Chcete se dovědět něco o Ročním Období? Pak si přečtěte následující recenzi na tento výborný dodatek, který, alespoň mě, vzal dech. Také zde nalezneme něco málo nedostatků, ale vzhledem k možnostem je to zanedbatelné. Ještě než začneme, upozorním Vás, že mám všechny kolekce i dodatky, kromě Obludária. Také Vám nechci prozradit úplně, úplně, úplně vše a to jen z jednoho důvodu. Některé věci si zkrátka hráč musí prozkoumat sám a možná je zde naťuknu, možná taky ne. Je to třeba nová funkce v módu stavby "plánovač". A nevěřím, že by se zde nenašel nikdo, kdo se chce malinko nechat překvapit. Takže, pojďme na to!
CAS (Create A Sim)
Když začnete tvořit Simíka, nebo Siminku, všimneme si nových kusů oblečení. Samozřejmě, že na ven, tudíž mikina s vestou, bunda, nebo třeba plavky s ocasem mořské panny na léto. Všechny nové kusy jsou propracovány do nejvyšších detailů. Jenže, každé pro má své proti, proto nehledejte nějakou, bůh ví jak rozsáhlou kolekci oblečení, je to takový "menší příhoz" do hry, aby Simíci nechodili v zimě v tričku a kraťasech. Dále přibily a 2 nové účesy. Upřímně, je to docela velký podprůměr, protože jsou víc než kýčovité, ke konci s kudrlinkami. Neunikne vám ani nová kategorie oblečení "na ven". Opět žádné zázraky, jsou zde věci, které byly již v každodenním oblečení, pouze byly vyřazeny věci, které se nedají nosit za chladného počasí (nátělníky, trička, …). V tomto oblečení bude váš simík chodit tehdy, když se venku ochladí, tzn. podzim a zima. Z toho hlavního bychom měli vše a můžeme pokračovat.

WE ARE BACK !

4. listopadu 2012 v 17:07 | sim-sims™ | Tomáš
Zdravím všechny věrné návštevníky blogu. Opět zde byla delší doba co se zde nic nedělo, a já vám hned řeknu proč. Z mé strany to bylo kuli tomu že mě škola vytěžuje víc a víc, co se týče ze stran ostatních blogmastrů tak nemám zdání proč sem nic nikdo nedal a nebo nenapsal že končí. Jak to tak vypadá tak zatím blog povedu jen já. Zkusím napsat ostatním blogmastrům jak to s nima bude dál, a poté se rozhodnu zda bude konkurz nebo ne. Ale asi bych to tu spíš vedl sám. Za necelé dva měsíce už jsou vánoce a už se všude začíná s přípravou na tento svátek a tak sem si řekl že ani náš blog nezůstane pozadu. Udělal jsem tady nový vánoční/zimní vzhled, doufám že se vám líbí a že jste spokojeni. Já osobně ho mam rád hodně. Celková doba tvoření byla asi 2 hodiny. Ale vše k designu budu dolad'ovat. Zatím se loučím a brzo se ozvu.